општинско такмичње
Кошарка

Кошарка (општинско такмичње)

Пласман на окружно. Лука Тишма VIII- 7 Миле Сладић VIII- 5 Стефан Дражић VIII- 5 Марко Млинар VIII- 5 Александар Допуђа VIII- 5 Милан Шупут VIII- 5 Никола Медић VIII- 4 Милош Пећанац VIII- 5 Дејан Рокнић VII- 5 Александар Егерц VIII-…

Немачки језик (општинско такмичње)

VIII разред Никола Поповић VIII- 1, 3. место, наставник Александар Цветићанин Никола Медић VIII- 4, 3. место, наставник Александар Цветићанин

Математика

Читалићи креативци (општинско такмичње)

Избор за најбољи читалачки дневник 1. Стефан Дворнић III-3, учитељица Жељка Вејновић 2. Уна Беслац I-6, учитељица Гордана Радаковић 3. Димитрије Момчиловић I-1, учитељица Ружа Ванић

Математика

Читалићи кликераши (општинско такмичње)

I разред 1. Теодора Миладиновић I- 4, учитељица Јасминка Басарић 2. Софија Цветићанин I- 3, учитељица Зорица Ђукић Јован Човић I- 6, учитељица Гордана Радаковић 3. Андреј Павловић I- 1, учитељица Ружа Ванић II разред 1. Јелена Куриџа II- 4, учитељица Јелена…

Српски језик и језичка култура (општинско такмичње)

V разред Сташа Зорић V- 3, 1. награда, наставник Биљана Јањевић Даница Марковић V- 2, 2. награда, наставник Весна Коларски Вељко Сладојевић V- 6 2. награда, наставник Милка Гајић Александра Пекан V- 6, 2. награда, наставник Милка Гајић Лазар Бујић V- 6,…

Биологија (општинско такмичње)

VII разред Михајлов Теодора VII- 2, 1.награда, наставник Јелена Тадић VIII разред Стефан Дражић VIII- 5, 1. награда, наставник Јелена Тадић

Историја (општинско такмичње)

V разред Михајло Цвијановић V- 3, 2. место , наставник Бојана Павић VIII разред Никола Поповић VIII-1, 1. место, наставник Далибор Драговић

Географија (општинско такмичње)

VII разред Алекса Косановић VII- 2, 3. место, наставник Гордана Кљајић VIII разред Мина Вукоман VIII-4, 3. место, наставник Александра Шимон Милана Ћопић VIII-1, 3. место, наставник Александра Шимон Никола Поповић VIII-2, 2. место и пласман на окружно такмичење, наставник Александра Шимон

Хемија (општинско такмичње)

VII разред Маша Опалић VII-3, 1. награда, наставник Винка Деак Бранко Ђонлић VII- 3, 1. награда, наставник Винка Деак Милорад Илић VII- 3, 2. награда, наставник Винка Деак Мирјана Сладојевић VII- 2, 2. награда, наставник Винка Деак Невена Медић VII- 5, 2.…

Упишите шта тражите и притисните лупу за претрагу

Shopping Cart