Списак ученика 1. разреда по одељењима (2018/19)
Posted in Вести

Одељење 1-1, учитељица Ружа Ванић

  1. Павловић Андреј
  2. Тривановић Вања
  3. Радаковић Мила
  4. Лаврнић Вук
  5. Бибић Лазар
  6. Шокац Маја
  7. Миљуш Анастасија
  8. Декан Филип
  9. Кукић Јована
  10. Руњајић Драгана
  11. Момчиловић Димитрије
  12. Стојаковић Душан
  13. Поповић Лана
  14. Родић Лука
  15. Косановић Страхиња
  16. Клем Страхиња
  17. Ђурђевић Анђела
  18. Петровић Сања
  19. Балог Ванеса
  20. Халиловић Анђело
  21. Балог Кевин

Одељење 1-2, учитељица Вера Пинћир

  1. Маруновић Константин
  2. Вранеш Милана
  3. Медић Маша
  4. Балог Данило
  5. Видећак Милица
  6. Зорић Никола
  7. Пецовски Алексеј
  8. Куртовић Вања
  9. Борковић Лидија
  10. Станић Јована
  11. Стојадиновић Алексеј
  12. Дрљача Доротеа
  13. Тајровци Еуген Јасмин
  14. Петковић Стефан
  15. Стаменић Лав
  16. Мудринић Николина
  17. Петровић Себастијан
  18. Ђурђевић Дајана
  19. Балог Мелиса
  20. Балог Ненад
  21. Милетин Дуња

Одељење 1-3, учитељица Зорица Ђукић

  1. Ћуић Александар
  2. Лазић Угљеша
  3. Танкосић Момчило
  4. Цветићанин Софија
  5. Шашић Јована
  6. Митић Лена
  7. Марин Анђела
  8. Ћопић Бојан
  9. Перић Лазар
  10. Растовац Никола
  11. Банић Марко
  12. Банић Нађа
  13. Кукић Драган
  14. Лукић Лана
  15. Михић Уна
  16. Стојшић Вукашин
  17. Балог Далија
  18. Балог Ружа
  19. Мишковић Немања
  20. Петровић Данило
  21. Петровић Хана

Одељење 1-4, учитељица Јасминка Басарић

  1. Србљанин Немања
  2. Кнежевић Михајло
  3. Човић Стефани
  4. Ђукић Невена
  5. Амановић Мина
  6. Миладиновић Теодора
  7. Келч Алекса
  8. Врачар Вук
  9. Лончар Урош
  10. Малбаша Ања
  11. Добријевић Дмитар
  12. Игрић Михајло
  13. Петић Урош
  14. Штарк Наташа
  15. Зорић Милица
  16. Шкрбић Алексеј
  17. Игнац Анастасија
  18. Игнац Анђела
  19. Балог Филип
  20. Маргинеан Немања
  21. Оршош Зоран

Одељење 1-5, учитељица  Снежана Панковић

  1. Балаћ Алекса
  2. Станковић Сара
  3. Берков Јована
  4. Богдан Дамир
  5. Кустор Никола
  6. Гашић Петра
  7. Ракић Селена
  8. Рајчевић Јован
  9. Зелић Александар
  10. Дошен Михајло
  11. Личина Војислав
  12. Станковић Наташа
  13. Познановић Сара
  14. Бабић Данило
  15. Орељ Сара
  16. Декан Дуња
  17. Стефановић Вукашин
  18. Оршош Матео
  19. Киш Анђела
  20. Петровић Данило
  21. Петровић Андреја

Одељење 1-6, учитељица Гордана Радаковић

  1. Дрекић Рашета Вук
  2. Шакић Нина
  3. Ковачић Анђела
  4. Мајсторовић Данило
  5. Човић Јован
  6. Дражић Дуња
  7. Мачкић Бранко
  8. Смиљанић Милан
  9. Вукосав Ленка
  10. Беслаћ Уна
  11. Дураковић Немања
  12. Делић Петар
  13. Цветићанин Јован
  14. Каурин Милан
  15. Кецман Николина
  16. Ћалић Ена
  17. Петровић Адријан
  18. Балог Матео
  19. Петровић Александар
  20. Балог Аурора
  21. Киш Антонијо

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart