Одржана предавања и едукативне радионице „Заједно и безбедно кроз детињство“ и „Превенција вршњачког насиља у стварном и виртуелном свету“

Црвени крст Апатин одржао предавање на тему „Појам трговине људима“

18.октобар се обележава Европским даном борбе против трговине људима те је поводом тога Црвени крст Апатин, одржао едукативно предавање на тему „Појам трговине људима“ за ученике  VII разреда наше школе. Ученици су упознати са узроцима, врстама и превентивним мерама које је потребно спроводити против ове опасности.