Приредба поводом 8. марта

Поводом 8. марта, наставник Јосип Чапо је са ученицима припремио приредбу у којој је учествовала и Соња Ромић са певачком групом ,,Етна“ . Захваљујемо се свим ученицима, радницима школе и родитељима који су присуствовали приредби.

Мами на дар – од срца срцу

Многи ученици су са својим учитељицама припремали поклоне за Дан жена, а једни од њих су и ученици одељења II-5. Ученици су, са својом учитељицом Мирјаном Мијатовић, израђивали брошеве и огрлице од глинамола. Од радости стварања и даривања до будуће продајне изложбе!

Покренимо нашу децу

Одељења I-5, учитељице Снежане Панковић и IV-4 учитељице Анке Миланко, освојила су 5. и 6. место на конкурсу у оквиру пројекта “’Покренимо нашу децу“ који у свим основним школама организује “Aqua Viva“ у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја и Српским савезом професора физичког васпитања и спорта. Ова два одељења су се заслужено […]