Окружно такмичење из хемије

У нашој школи је у суботу 3. априла одржано Окружно такмичење из хемије. Наша ученица Зорић Дајана је освојила прво место са освојених 96,8 бодова. Ментор је Деак Винка.

Радионице посвећене Ани Франк

Током трајања изложбе која је посвећена сећању на Ану Франк, одржаване су и радионице са ученицима наше школе. Радионице су водиле наставнице Весна Коларски, Александра Мандић , Драгана Чугаљ и Александар Цветићанин. Ученици нижих разреда су као завршну активност написали песмицу која је састављена од стихова који се понављају, а таква форма се назива РОНДО.(стара […]

Ново у библиотеци

Књижни фонд школске библиотеке обогаћен је за нове наслове. То су Жил Верн “Тајанствено острво“,Херман Велмил “Моби дик“, Брем Стокер “Дракула“, Расел Пантер “Приче о сиренама“, Луи Стоуел“ “Приче о вампирима“ и Роб Лојд Џоунс “Приче о пиратима“ и  “Приче о чудовиштима“.