Мајци с љубављу

На  часу ликовне културе ученици другог три разреда заједно са учитељицом Зорицом Ђукић. Направили су својим мајкама за њихов празник поклон честитку.У њој је свако дете написало шта жели а при томе се потрудило да што лепше уради. Биће то свим мајкама најлепши поклон.

Поклон честитка за Осми март

На часу ликовне културе ученици су заједно са учитељицом Снежаном Чучковић направили мајкама поклон честитку за осми март. У тој честитки су садржане жеље сваког детета, а у израду  је уткана сва љубав коју свако дете осећа за своју маму.

Угледни час

У уторак, 23. фебруара одржан је угледни час у другом пет оделењу учитељице Снежане Панковић. У оквиру теме Здраво се хранимо час је посвећен меду као намирници од великог значаја у исхрани и  неопходној за здравље. Овај час је одржан у сарадњи са родитењима и друштвом пчелара Дунав.Часу су присуствовали пчелари који су донели кошницу, […]