Зонска смотра рецитатора

Најбољи рецитатори наше школе учествовали су на Зонској смотри “Песниче народа мог” која је била одржана 10. марта 2022. године у амфитеатру Отовреног Универзитета у Суботици.

Учесници су били ђаци основних и средњих школа, културно уметничких друштава и удружења из Суботице, Апатина, Сомбора, Бачке Тополе, Аде, Сенте и Малог Иђоша.

Нашу школу су представљале ученице Ђурђа Беслаћ 2. разред и  Маша Рајић, ученица 8. разреда која  се и пласирала на Покрајинску смотру рецитатора.

Машу Рајић је припремала наставница српског језика и књижевности Драгана Чугаљ и њихов заједнички рад је донео резултат на који смо сви поносни.

Најбољим рецитаторима уручене су дипломе и учествоваће на Покрајинској смотри која ће бити одржана у Сечњу,  од 08. до 10. априла 2022.године.