Списак првака 2022/23.
Posted in Вести

Родитељски састанак ученика будућих првака одржаће се 31.8.2022. године у вишенаменској сали Школе са почетком у 17,00 часова.

 

Лидија Бараћ, 1-1

  1. Бабић Вук
  2. Баста Теодора
  3. Башић Дуња
  4. Бокан Никола
  5. Вулић Лазар
  6. Гостовић Нина
  7. Гостовић Урош
  8. Делић Александар
  9. Јанчурић Невена
  10. Јерковић Смиљана
  11. Куриџа Маша
  12. Луцић Милана
  13. Мандић Андреј
  14. Маргинеан Михајло
  15. Мешинковски Татјана
  16. Нојић Сара
  17. Обрадовић Вук
  18. Оршош Анастасија
  19. Радосављевић Бранислав
  20. Халиловић Рамона
  21. Цајнер Ања
  22. Шкрбић Лав

 

Вера Пинћир, 1-2

  1. Ајдуковић Уна
  2. Ајдуковић Огњен
  3. Анђеловски Сенка
  4. Балог Данијела
  5. Глумац Урош
  6. Зорић Софија
  7. Крец Софија
  8. Кукић Теодора
  9. Лемаић Немања
  10. Лончар Мелина
  11. Лукић Лазар
  12. Медић Филип
  13. Николић Луна
  14. Оршош Анабела
  15. Оршош Себастијан
  16. Петровић Дарио
  17. Петровић Матеа
  18. Петровић Срђан
  19. Покрајац Данило
  20. Пурић Инес
  21. Станић Стефан
  22. Тишма Теодора
  23. Шашић Николина

 

Зорица Ђукић, 1-3

  1. Беговић Теодора
  2. Боројевић Алекса
  3. Бунчић Сташа
  4. Васић Вук
  5. Вујин Ана
  6. Гаговић Војин
  7. Димитријевић Душан
  8. Дражић Хелена
  9. Клајо Марио
  10. Коломпар Жофи
  11. Милосављевић Александра
  12. Милошевић Уна
  13. Пајић Павле
  14. Петровић Анђело
  15. Петровић Стефан
  16. Пилиповић Лука
  17. Станисављевић Лука
  18. Сучевић Маша
  19. Сучевић Филип
  20. Тишма Уна
  21. Тодоровић Анастасија
  22. Тодоровић Дамир
  23. Чугаљ Лена

 

Јасминка Басарић, 1-4

  1. Бабић Давид
  2. Балаћ Јана
  3. Грујић Анастасија
  4. Десница Милица
  5. Драчић Лена
  6. Ђурђевић Себастијан
  7. Крга Никола
  8. Маљковић Нада
  9. Мандић Лазар
  10. Милованчевић Ален
  11. Мишковић Сара
  12. Мишковић Теодора
  13. Мишчевић Арсенија
  14. Момчиловић Јован
  15. Нађ Филип
  16. Петровић (Бранислав) Кевин
  17. Пиплица Петра
  18. Поповић Уна Николина
  19. Рађеновић Вук
  20. Стојанов Милош
  21. Халиловић Немања
  22. Шашић Уна

 

Инес Васић Павловић, 1-5

  1. Бубало Невена
  2. Бурсаћ Урош
  3. Варцаковић Ања
  4. Граовац Душан
  5. Добријевић Михајло
  6. Дробац Теодора
  7. Лабус Ђорђе
  8. Малбаша Никола
  9. Миленковић Анастасија
  10. Митровић Маша
  11. Михајловић Александар
  12. Мишковић (Данијел) Теодора
  13. Обрадовић Сара
  14. Перишкић Нина
  15. Петровић Кевин
  16. Петровић Лаура
  17. Половина Уна
  18. Репац Уна
  19. Цвјетићанин Милош
  20. Шарац Марко
  21. Шегрт Маша
  22. Шмакић Александар

 

Гордана Радаковић, 1-6

  1. Балог Адриан
  2. Бојанић Мина
  3. Бокан Зоја
  4. Буквић Милица
  5. Бурсаћ Лена
  6. Граховац Теодора
  7. Дамјановић Милан
  8. Калинић Дане
  9. Краварушић Момчило
  10. Ловрић Елена
  11. Марић Маша
  12. Медић Алексеј
  13. Мишковић Анастасија
  14. Николић Анђело
  15. Оршош Лука
  16. Павловић Реља
  17. Пејић Лазар
  18. Пушаљић Вања
  19. Радаковић Мирослав
  20. Сабо Хелена
  21. Станић Анђелија
  22. Станковић Милош
  23. Сучевић Немања

 

Јелена Руњајић, 1-7

  1. Балаша Вукашин
  2. Балог Виктор
  3. Басарић Никола
  4. Блануша Михајло
  5. Ђукић Ана
  6. Егић Петра
  7. Игњатов Милан
  8. Ковачић Сташа
  9. Мајсторовић Петра
  10. Миљешић Лана
  11. Мирић Вања
  12. Мишковић Матео
  13. Петровић Дајана
  14. Петровић Теодора
  15. Поповић Софија
  16. Радаковић Алекса
  17. Рађеновић Огњен
  18. Сенић Николина
  19. Симић Урош
  20. Смиљанић Виктор
  21. Смиљанић Маша
  22. Шарац (Никола) Марко

Упишите шта тражите и притисните лупу за претрагу

Shopping Cart