Школска слава – Свети Сава
Sveti Sava
Posted in Вести

И овога 27.јануара 2021. године, симболично смо обележили нашу школску славу, Светог Саву у складу са препорученим мерама.
Прича о Светом Сави је најдужа прича о којој причају српски ђаци, а та прича не стари, нити се умара.

У Храму Светих Апостола, са почетком у 9.00 часова, одржана је света литургија на којој су ученици, родитељи и наставници учествовали у молитвеном сабрању, након чега су одабрани ученици нижих разреда са вероучитељима припремили и извели пригодан рецитал.

Из обимне колекције ученичких ликовних радова од I do IV разреда на тему “Свети Сава – школска слава”, стручно веће наставника ликовне културе издвојило је оне најмаштовитије и најкреативније радове који су послати у галерију “Меандер”.

Награђена су четири ученика наше школе:

1. Нађа Мандић 1-6
  2. Миа Цвијановић 1-2
  3. Петар Дураковић 2-2
  4. Дуња Милетин 3-2

Награђени ученици

Награђени радови

У наставку погледајте остале радове.

Упишите шта тражите и притисните лупу за претрагу

Shopping Cart