Приредба поводом 8. марта

Дана 6.3.2023.  ученици IV-1 одељења са својом учитељицом Ксенијом Шпановић припремили су интересантну приредбу поводом Међународног дана жена 8. марта.

Дана када славимо достигнућа и права жена али и подсећамо се на све изазове са којима се оне и даље суочавају. Такође су се захвалили свим женама у њиховим животима: мајкама, бакама, теткама, сестрама,.. које нам свакодневно пружају подршку и инспиришу нас својом снагом и храброшћу.

Програм су отворили песмом Маме су праве даме, а потом су се низале песме и рецитације: Моја мама дивно прича, Најлепша мама на свету, Песма о мами, Моја мама, Мајка, Кад мати чека, Кад мати сања, Кад мати плете, Мојој мами, Успаванка за мајку, Останеш сам,…одиграли су коло “Дивна, дивна” и свирали на блок флаути.

Учитељица: Ксенија Шпановић