Приредба добродошлице и свечани пријем првака

Наша школа ће и ове школске године бити богатија за још једну генерацију најмлађих ученика, наших првака.

Првацима и њиховим васпитачицама се обратила директорица школе Јасна Павићевић која им је пожелела добродошлицу и успешан почетак новог поглавља у њиховим животима, потом је уследила приредба коју су приредили ученици трећег разреда, одељење 3-4, учитељице Зоре Дражић, што је допринело да свечани пријем буде леп, достојанствен, забаван.

Уз пригодан рецитал, драмски наступ, веселост и динамику приредбе су употпуниле и плесне кореографије школе “Ронда”, затим извођење композиција на музичким инстурментима ученика наше школе који похађају Основну музичку школу “Стеван Христић” и заједничке плесне кореографије уз нумеру коју сва деца много воле “Арам Зам Зам”.

Након приредбе прваци су имали прилику да се упознају са школским простором, ученичким кабинетима и школском библиотеком.

Ове године наша школа ће бити богатија за око 130 првака (упис је још увек у току), распоређених у 6 одељења.

Свим првацима желимо срећне и успешне школске дане, много игре и дружења и да им будући  први дани у школи, као и сви остали, буду незаборавни.