Посета Гимназији и стручној школи “Никола Тесла” поводом Међународног дана толеранције
Турнир у шаху
Posted in Вести

Међународни дан Толеранције, који се обележава 16. новембра установљен је 1996. године од стране чланица Уједињених нација како би скренуо пажњу на значај толеранције и подсетио све да је поштовање и уважавање разлика услов мира, стабилности и напретка народа и држава.

Поводом обележавања Међународног дана толеранције 16.11.2021. године ученици ОШ “Жарко Зрењанин” посетили су Гимназију и стручну школу “Никола Тесла”. Организована је спортска манифестација турнир  у шаху у коме су наши ученици учествовали заједно са ученицима средње школе.

Школу су представљали следећи ученици: Богдан Станковић, Душан Павковић, Александар Обрадовић, Саша Шокац, Анђела Лугоња, Драган Карајица и Милош Ковачевић.

Ученик Драган Карајица је заузео друго место, а Милош Ковачевић одлично треће место на такмичењу, за постигнуте резултате ученици су награђени чоколадама.

Упишите шта тражите и притисните лупу за претрагу

Shopping Cart