Отворена врата школе

Одељење 3-3 је било домаћин и са радошћу примило у посету другаре из предшколске установе “Пчелица”, објекат “Чаробњаци”.
Предшколци и деца млађе узрасне доби су са васпитачицом Славицом Беаром посетили нашу школу и том приликом се упознали са начином рада школе и сазнали шта их све очекује већ овог септембра.
Ученици 3-3 су припремили пригодан рецитал, свирали су, певали и рачунали са својим малим другарима.
Малишани су посетили школско двориште и школску библиотеку где их је у пријатној атмосфери дочекала библиотекарка школе Исидора Чубра и упознала с начином рада и правилима понашања у библиотеци.
Ученици и учитељица Сања Тадић су позвани да узврате посету забавишту, а ученици наше школе ће се свакако радовати поновном сусрету са другарима.