Одржано Окружно такмичење у кошарци

На окружном такмичењу у кошарци  20. 2.2024. у Сомбору учествовале су мушка и женска екипа ОШ ,,Жарко Зрењанин” из Апатина.

Школу су представљали следећи ученици: Мандић Урош, Шупут Филип, Куга Илија, Ристић Лука, Ромић Михајло, Кнежевић Михајло, Србљанин Немања, Влатковић Лука и Томић Вукашин, заузевши друго место на окружном такмичењу у категорији пионира.

Женска екипа је била у следећем саставу: Амановић Мина, Божић Нина, Мирић Милица, Вукмировић Далиа, Вранеш Милица, Куга Катарина, Дамјановић Дуња, Поповић Уна и Белић Елена, које су такође освојиле одлично друго место на окружном такмичењу у категорији пионирке.

Овим путем честитамо на постигнутом успеху нашим ученицима, као и њиховим наставницима физичког и здравственог васпитања Кецман Горану и Медић Марини.