Одржан занимљив час са ученицима петог и шестог разреда „Животне вештине- стреличарство“

Прошле среде у склопу ваннаставних активности одржан је један веома занимљив час – стреличарство.
После неколико часова животних вештина где су деца учила о мапирању, оријентацији, сналажењу у насељеном и ваннасељеном месту на ред је дошла и једна вештина или боље речено један олимпијски спорт стреличарство.

Деца никада пре нису имала прилику да се сретну са овим спортом, тако да је ово била идеална прилика да науче нешто ново. Часовима стреличарства присуствовало је око 60 ученика и сви су имали прилику да пробају и науче правилну технику извођења.
Након неколико покушаја организовано је и тимско такмичење, а најбољи појединац је награђен. Ученица петог разреда Анђела је била убедљиво најбоља и освојила је наруквицу за преживљавање.

Часове животних вештина је држао и опрему обезбедио наставник Никола Орељ, а деца су изразила жељу да се овај час понови.