Obaveštenje

Обавештење за родитеље и ученике од 1-4. разреда

Поштовани,

Обавештавамо Вас о организацији и смерницама за почетак школске 2020/21. године за класичну наставу и продужени боравак. Према спроведеној анкети само 6 ученика ће наставу похађати онлајн, те се остали ученици свих одељења првог, другог, трећег и четвртог разреда деле у две групе (група А и група Б) које ће се смењивати на недељном нивоу.

• Група А – ученицима настава почиње у 8:00, а завршава се у 10:25. Ученици, које су родитељи пријавили за продужени боравак, остају у школи до 12.35.
  • Група Б – ученицима настава почиње у 10:45, а завршава се у 12:35. Ученицима пријављеним за продужени боравак из ове групе биће организован боравак од 8:00 до почетка наставе у школи.
  • У школи неће бити организована исхрана, па је неопходно ученицима спаковати прикладну количину хране.
  •  О распореду ученика по групама и осталим смерницама, добићете детаљне информације од учитељица.
  • Родитељи који довозе децу у школу могу доћи само до капије дворишта, улазак у двориште и зграду није дозвољен. Капија се закључава почетком првог часа и остаје закључана током наставе.
  • Ученици 1. и 2.разреда у зграду школе улазе на улаз B (улаз за ученике од 1.до 4. разреда претходних година).
  • Ученици 3. и 4.разреда у зграду школе  улазе на улаз Г ( који се налази десно од улаза В, двокрилна браон врата).
  • Поштовање мера, ношење маске и одржавање физичке дистанце је обавезно!

Сања Шијан