Новогодишње приче са часова хемије и технике и технологије

На часовима технике и технологије током месеца децембра ученици седмих разреда са својим наставницама Данком Радичевић и Александром Пфајфер правили  су украсе, икебане, новогодишње кућице, свећњаке и још много тога за хуманитарни новогодишњи базар, док се на часовима хемије одвијала мало другачија радна атмосфера, наставница хемије Винка Деак и њени ђаци су израђивали сапуне, балзаме и друге производе на биљној бази које су у склопу групе “Млади предузетници” у школи израдили.

Приликом израде украса које ћете имати прилике да видите на фотографијама уложено је много креативности, труда, рада и времена, што је резултирало одличном продајом на самом базару. Верујемо да ће са оваквим утисцима припрема за наредни базар бити још успешнија!

Браво!