Међуокружно такмичење у атлетици

На међуокружном школском такмичењу у атлетици које се одржало у Новом Саду 11.маја, наши ученици су остварили фантастичан резултат.

Право учешћа су остварила четири ученика наше школе: Милица Занзе, Елена Ћопић, Ива Рајић и Лазар Борковић.

Сва четири ученика под вођством наставника Николе Ореља су освојили медаље и још једном нашу школу представили на прелеп начин.

Лазар Борковић 300м – 3. место

Елена Ћопић 300м – 3. место

Милица Занзе 60м – 2. место

Ива Рајић 600м – 1. место

Ива Рајић је освајањем првог места остварила пласман на републичко такмичење које ће се одржати у понедељак 16. маја у Kраљеву.

Морамо напоменути да су сви  такмичари остварили пласман на Школску олимпијаду која се одржава крајем следеће недеље у Зрењанину, тако да ће бити прилике за још медаља.

Остварен је одличан резултат, у јакој конкуренцији  успели су да од четири такмичара освоје четири награде и да ученици наше школе буду у свим категоријама међу прва три места у Војводини.

Честитамо ученицима и њиховом ментору наставику Николи Орељу на оствареном успеху и на борбености, желимо им да наставе да раде и тренирају те следеће године да узмемо још више медаља.