Феноменалан успех наших ученика на окружном такмичењу из српског језика и књижевности

У суботу 09.04.2022. године у Сомбору одржано је окружно такмичење из српског језика и језичке културе. Ученици наше школе остварили су феноменалан успех.

Давид Ђурђевић, ученик шестог разреда са максималним бројем бодова заузео је прво место што представља највиши ниво такмичења за ученике шестог разреда.

Ученица седмог разреда Сара Батинић одлази на Републичко такмичење са освојеним првим местом.
Мила Шакић, Александра Миладиновић и Ђорђе Напијало остварили су друго место и такође имају пласман на републички ниво док је Мила Штиковац освојила треће место и диплому, али нажалост без пласмана на републички ниво..
Ментори награђених ученика су наставнице Драгана Чугаљ и Весна Коларски.

Основна школа “Жарко Зрењанин” Апатин годинама уназад бележи добре резултате са такмичења, али овај најновији успех ће сигурно остати упамћен.

Свим ученицима и наставницима желимо много среће и знања на наредном нивоу надметања.