Добро дошли ђаци прваци!

Добро дошли ђаци прваци

„Јавио ми врабац са тополе: Стигло дете до основне школе!

Рекли врапци, потврдиле свраке – да је дете стигло у прваке!“

M. Oдаловић

Дана 31.08.2023. године у вишенаменској сали одржан је свечани пријем родитеља будућих ђака првог разреда. Након поздравног говора директорке школе Јасне Павићевић, уследило је појединачно представљање учитељица које су након пријема одржале  први родитељски састанак у својим учионицама.

Првог септембра ученици су поново заузели своја места у школским клупама. Школа је богатија за нова 123. првака, који су распоређени у шест одељења.

Овогодишњу генерацију ђака првака у наредне четири године водиће учитељице: Ксенија Шпановић, Јелена Родић, Сања Тадић, Силвана Штулић, Мирјана Обрадовић и Марија Дураковић.

Ове године, наши ђаци прваци су добили поклоне, пакет школског прибора од Градске управе Општине Апатин који су их у виду изненађења дочекали у школским клупама, слатки пакет Плазма посластица, као и саобраћајне букваре од стране чланова општинског савета за координацију безбедности саобраћаја на путевима Општине Апатин и припадника службе саобраћајне полиције.