Бонсаи изложба у нашој школи

У нашој школи је у суботу, 27. априла 2024. године одржана друга по реду „ Бонсаи изложба“. Изложбу су организовали Удружење љубитеља природе „Франц Шпајзер“ и „Војвођански бонсаи клуб“. У склопу манифестације  организована је и  изложба кућних љубимаца.

Сликар Зоран Арбутина из Пригревице је својим радовима допринео лепоти догађаја, а предавање Миодрага Бошковића о етици и естетици у бонсаи уметности је додатно обогатило и образовало посетиоце.  Власници кућних љубимаца  су добили корисне савете од стране Удружења „Франц Шпајзер“, што им је сигурно било од велике помоћи у бризи о њиховим малим пријатељима.

Изложба је била одлична прилика за дружење и уживање у природи и уметности.

„Бонсаи изложба“, као и манифестација кућних љубимаца, сигурно су донели радост и забаву свим посетиоцима.