ОШ "Жарко Зрењанин", Апатин
Кошарка

Кошарка (окружно такмичење)

На окружном такмичењу у кошарци ОШ „ Жарко Зрењанин“ Апатин заузела је 1. место и тиме се пласирала на првенство Војводине које се играло 3. априла и на коме су такође заузели 1. место. Лука Тишма VIII- 7 Миле Сладић VIII- 5…

Немачки језик (општинско такмичње)

VIII разред Никола Поповић VIII- 1, 3. место, наставник Александар Цветићанин Никола Медић VIII- 4, 3. место, наставник Александар Цветићанин

Математика

Математика (окружно такмичење)

V разред Сташа Зорић V- 3, 2.место, наставник VII разред Теодора Михајлов VII- 2, 3. место, наставник Ксенија Бубуљ VIII разред Милана Ћопић VIII- 1, 2. место, наставник Невенка Филиповић Јелена Радаковић VIII- 7, 2. место, наставник Невенка Филиповић Милица Мутић, похвалница,…

Математика

Читалићи кликераши (општинско такмичње)

I разред 1. Теодора Миладиновић I- 4, учитељица Јасминка Басарић 2. Софија Цветићанин I- 3, учитељица Зорица Ђукић Јован Човић I- 6, учитељица Гордана Радаковић 3. Андреј Павловић I- 1, учитељица Ружа Ванић II разред 1. Јелена Куриџа II- 4, учитељица Јелена…

Математика

Читалићи креативци (општинско такмичње)

Избор за најбољи читалачки дневник 1. Стефан Дворнић III-3, учитељица Жељка Вејновић 2. Уна Беслац I-6, учитељица Гордана Радаковић 3. Димитрије Момчиловић I-1, учитељица Ружа Ванић

Одбојка

Одбојка – девојчице (окружно такмичење)

Девојчице које су представљале нашу школу заузеле су 3. место. Дуња Мирић VII- 4 Уна Добријевић VIII- 7 Милица Бурсаћ VIII- 7 Милана Мандић VIII- 1 Анастасија Јовановић VIII- 7 Милана Берар VIII- 7 Нађа Бараћ VII- 5 Драгана Зорић VIII- 1…

Српски језик и језичка култура (општинско такмичње)

V разред Сташа Зорић V- 3, 1. награда, наставник Биљана Јањевић Даница Марковић V- 2, 2. награда, наставник Весна Коларски Вељко Сладојевић V- 6 2. награда, наставник Милка Гајић Александра Пекан V- 6, 2. награда, наставник Милка Гајић Лазар Бујић V- 6,…

Биологија (општинско такмичње)

VII разред Михајлов Теодора VII- 2, 1.награда, наставник Јелена Тадић VIII разред Стефан Дражић VIII- 5, 1. награда, наставник Јелена Тадић

Историја (општинско такмичње)

V разред Михајло Цвијановић V- 3, 2. место , наставник Бојана Павић VIII разред Никола Поповић VIII-1, 1. место, наставник Далибор Драговић

Упишите шта тражите и притисните лупу за претрагу

Shopping Cart