Anja Pisar

Ања Писар – млада нада тениса

Ученица осмог разреда наше школе Ања Писар је своје прве тениске кораке започела у тениском клубу Дунав – Апатин, да би затим наставила да тренира у тениском клубу Жак – Сомбор.
Ања је од самог почетка низала успехе, освајање првенства Војводине и многе друге турнире, а улазак у репрезентацију Србије сматра успехом са којим се највише поноси. Заједно са репрезентацијом одлази на Европско такмичење у Бугарску, град Плевен. Осим што је изванредан спортиста, Ања је и одличан ученик, велику подршку и разумевање за спорт и њене успехе имао је и Ањин разредни старешина Горан Мирић. Поред родитеља, Ањина велика подршка је њен брат Огњен.
Ања тренутно тренира у тениском клубу Спартак – Суботица.

Поносни смо на нашу ученицу и желимо јој још много освојених турнира и пехара у даљој спортској каријери.