Литерарно вече посвећено Бранку Ћопићу

У Свечаној сали Основне школе одржано је литерарно вече посвећено Бранку Ћопићу. Говерећи одломке из приповедака и осталих дела из богатог опуса књижевника, ученици су нам дочарали макар на тренутак време у коме је живео и радио наш највећи приповедач.   “ А само ако се непрестано сећамо, не можемо да заборавимо.“ речи су наставнице Весне Коларски, […]

Новогодишњи концерт

22.12.2015. године је у препуној хали Основне школе одржан Новогодишњи концерт. И овај пут су учесници показали колико су спремни да се покажу пред свом публиком. Уживали су сви, а све ово је припремио наставник Александар Костић.

Зимска чаролија

На часу ликовне културе ученици IV 1 заједно са учитељицом Соком Егић,  направили су  Снешка  Белића.Ово је уједно означило прави почетак зиме која по календару стиже 22. децембра а надамо се и прве пахуље.