Резање славског колача

Пригодним програмом и уз присуство свештеника Синише Тривића који је освештао колач, наша школа је у уторак, 27. јануара  обележила школску Славу Свети Сава. Свeчаности су присуствовали представници Општине и наставници школе. Директорка школе, Нада Здравковић је том приликом и поделила књиге награђеним ученицима који су учествовали на конкурсу расписаном поводом школске славе. Награђени су: […]

Ликовна изложба ученичких радова

У галерији Меандер  у понедељак, 26. јануара отворена је ликовна изложба ученичких радова посвећени  Светом Сави.Награђени ученици наше школе су: Jована Tишма , Дукић Михајло , Викторија Вармежа и Тијана Обрадовић. Награде ученицима је уручио заменик општине Миодраг Бакић.

Културни догађај у протеклој години

За културни догађај у протеклој години, а по избору читалаца листа Нови глас комуне и гледалаца ТВ Апатина, изабрана је наша Свечана академија поводом обележавања стогодишњице великог рата. Додели признања присуствовале су наше наставнице које су припремале академију као и директорка школе која је примила признање.