Spisak prvaka po odeljenjima za školsku 2019/20. godinu
Posted in Vesti

Sastanak sa roditeljima svih budućih prvaka biće održan u četvrtak 29.08.2019. u 17 časova u višenamenskoj sali.

SPISAK PRVAKA PO ODELJENJIMA ZA ŠKOLSKU 2019/20. GODINU

 

Snežana Čučković  1-1
Prezime i ime
1. Arsić Luka
2. Balog Danilo
3. Balog Stefan
4. Banda Anja
5. Bokan Anastasija
6. Bokulić Mina
7. Dakić Tara
8. Dubski Entoni
9. Jančurić Jasmina
10. Kalinić Mija
11. Kućerović Ivona
12. Milinković Matej
13. Mirić Mia
14. Mišković Anastasija
15. Novak Lazar
16. Obradović Petar
17. Petrović Andrejas
18. Popović Vladislava
19. Radovanović Aleksandar
20. Radonjić Dragan
21. Tankosić Petra
22. Čonka Danilka
23. Šarac Dunja
24. Šijan Aleksej

 

 

 

 

 

Jelena Rodić  1-2
Prezime i ime
1. Varcaković Una
2. Veber Anđela
3. Zuber Duško
4. Duraković Petar
5. Đurđević Dario
6. Zorić Natalija
7. Zuber Nađa
8. Kaurin Vukašin
9. Kaurin Milica
10. Marginean Rikardo
11. Miličić Petra
12. Miljuš Nikola
13. Mišković Leonora
14. Nikolić Nemanja
15. Petrović Valentino
16. Petrović Zorana
17. Pipović Ognjen
18. Pleli Luna
19. Radaković Nika
20. Stojanović Mihajlo
21. Sučević Strahinja
22. Trkulja Stefanija
23. Ćopić Nikola
24. Šašić Kalina

 

 

 

 

 

Suzana Banjac  1-3
Prezime i ime
1. Balog Nikolina
2. Basarić Nina
3. Vojvodić Milan
4. Glušac Angelina
5. Đurđević Teodora
6. Đurić Mirka
7. Zorić Petar
8. Kosanović Mia
9. Košćak Dušan
10. Kundić Luka
11. Kuti Nikola
12. Lazendić Tia
13. Medić Lena
14. Mitić Mirka
15. Mišković Kevin
16. Obradović Dušan
17. Pavlović Vladimir
18. Pavlović Milica
19. Petrović Marko
20. Petrović Renato
21. Rac Kristina
22. Stanković Vuk
23. Štikovac Lena

 

 

 

 

 

 

 

 

Anka Milanko  1-4
Prezime i ime
1. Balog Violeta
2. Balog Emanuel
3. Bračika Marko
4. Vlaisavljević Nađa
5. Vujičić Mila
6. Vujović Matea
7. Egerc Matija
8. Ergarac Mina
9. Zorić Nina
10. Jerilović Aleksa
11. Kovačević Mihajlo
12. Kutanjac Anđela
13. Malbaša Đuro
14. Medić Danica
15. Mišković Vanesa
16. Pejak Ivan
17. Petrović Dunja
18. Rađenović Mitra
19. Rodić Una
20. Sitvuk Sofija
21. Stevanović Gabrijel
22. Stojčić Una
23. Šarac Milan

 

 

 

 

 

 

 

Mirjana Obradović  1-5
Prezime i ime
1. Balog Larisa
2. Bujić Arsenije
3. Dizija Mihailo
4. Dotlić Isidora
5. Dubajić Petar
6. Ergarac Milica
7. Zorić Staša
8. Klajo Monika
9. Kukić Bogdan
10. Kuridža Jovana
11. Mandić Rade
12. Mandić Una
13. Medić Sofija
14. Milošević Petra
15. Mišković Filip
16. Miščević Mihajlo
17. Petrić Ognjen
18. Petrović Stefan
19. Radišić Anđelija
20. Radosavljević Antonio
21. Ćopić Dmitra
22. Cvijetićanin Nemanja
23. Španović Anja

 

 

 

 

 

 

Silvana Štulić  1-6
Prezime i ime
1. Bakić Nemanja
2. Balog Leonardo
3. Bokan Lena
4. Bursać Milica
5. Vukša Andrej
6. Gotovina Vukašin
7. Dekan Lazar
8. Erić Elena
9. Zorić Milica
10. Kovačević Jovana
11. Kraguljac Milica
12. Krec Marko
13. Lončar Jovan
14. Majstorović Nemanja
15. Petrović Emilija
16. Radonjić Milana
17. Radosavljević Darjan
18. Rakić  Uroš
19. Rapaić Mina
20. Balog Gabriela
21. Čonka Sara
22. Šašić Anđela
23. Mudrinić Filip

 

Upišite šta tražite i pritisnite lupu za pretragu

Shopping Cart