Списак првака по одељењима за школску 2019/20. годину
Posted in Вести

Састанак са родитељима свих будућих првака биће одржан у четвртак 29.08.2019. у 17 часова у вишенаменској сали.

СПИСАК ПРВАКА ПО ОДЕЉЕЊИМА ЗА ШКОЛСКУ 2019/20. ГОДИНУ

 

Снежана Чучковић  1-1
Презиме и име
1. Арсић Лука
2. Балог Данило
3. Балог Стефан
4. Банда Ања
5. Бокан Анастасија
6. Бокулић Мина
7. Дакић Тара
8. Дубски Ентони
9. Јанчурић Јасмина
10. Калинић Мија
11. Кућеровић Ивона
12. Милинковић Матеј
13. Мирић Миа
14. Мишковић Анастасија
15. Новак Лазар
16. Обрадовић Петар
17. Петровић Андрејас
18. Поповић Владислава
19. Радовановић Александар
20. Радоњић Драган
21. Танкосић Петра
22. Чонка Данилка
23. Шарац Дуња
24. Шијан Алексеј

 

 

 

 

 

Јелена Родић  1-2
Презиме и име
1. Варцаковић Уна
2. Вебер Анђела
3. Зубер Душко
4. Дураковић Петар
5. Ђурђевић Дарио
6. Зорић Наталија
7. Зубер Нађа
8. Каурин Вукашин
9. Каурин Милица
10. Маргинеан Рикардо
11. Миличић Петра
12. Миљуш Никола
13. Мишковић Леонора
14. Николић Немања
15. Петровић Валентино
16. Петровић Зорана
17. Пиповић Огњен
18. Плели Луна
19. Радаковић Ника
20. Стојановић Михајло
21. Сучевић Страхиња
22. Тркуља Стефанија
23. Ћопић Никола
24. Шашић Калина

 

 

 

 

 

Сузана Бањац  1-3
Презиме и име
1. Балог Николина
2. Басарић Нина
3. Војводић Милан
4. Глушац Ангелина
5. Ђурђевић Теодора
6. Ђурић Мирка
7. Зорић Петар
8. Косановић Миа
9. Кошћак Душан
10. Кундић Лука
11. Кути Никола
12. Лазендић Тиа
13. Медић Лена
14. Митић Мирка
15. Мишковић Кевин
16. Обрадовић Душан
17. Павловић Владимир
18. Павловић Милица
19. Петровић Марко
20. Петровић Ренато
21. Рац Кристина
22. Станковић Вук
23. Штиковац Лена

 

 

 

 

 

 

 

 

Анка Миланко  1-4
Презиме и име
1. Балог Виолета
2. Балог Емануел
3. Брачика Марко
4. Влаисављевић Нађа
5. Вујичић Мила
6. Вујовић Матеа
7. Егерц Матија
8. Ергарац Мина
9. Зорић Нина
10. Јериловић Алекса
11. Ковачевић Михајло
12. Кутањац Анђела
13. Малбаша Ђуро
14. Медић Даница
15. Мишковић Ванеса
16. Пејак Иван
17. Петровић Дуња
18. Рађеновић Митра
19. Родић Уна
20. Ситвук Софија
21. Стевановић Габријел
22. Стојчић Уна
23. Шарац Милан

 

 

 

 

 

 

 

Мирјана Обрадовић  1-5
Презиме и име
1. Балог Лариса
2. Бујић Арсеније
3. Дизија Михаило
4. Дотлић Исидора
5. Дубајић Петар
6. Ергарац Милица
7. Зорић Сташа
8. Клајо Моника
9. Кукић Богдан
10. Куриџа Јована
11. Мандић Раде
12. Мандић Уна
13. Медић Софија
14. Милошевић Петра
15. Мишковић Филип
16. Мишчевић Михајло
17. Петрић Огњен
18. Петровић Стефан
19. Радишић Анђелија
20. Радосављевић Антонио
21. Ћопић Дмитра
22. Цвијетићанин Немања
23. Шпановић Ања

 

 

 

 

 

 

Силвана Штулић  1-6
Презиме и име
1. Бакић Немања
2. Балог Леонардо
3. Бокан Лена
4. Бурсаћ Милица
5. Вукша Андреј
6. Готовина Вукашин
7. Декан Лазар
8. Ерић Елена
9. Зорић Милица
10. Ковачевић Јована
11. Крагуљац Милица
12. Крец Марко
13. Лончар Јован
14. Мајсторовић Немања
15. Петровић Емилија
16. Радоњић Милана
17. Радосављевић Дарјан
18. Ракић  Урош
19. Рапаић Мина
20. Балог Габриела
21. Чонка Сара
22. Шашић Анђела
23. Мудринић Филип

 

Упишите шта тражите и притисните лупу за претрагу

Shopping Cart