Вести
Резултати окружног такмичења „Читалићи кликераши 2018“.

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ

које је  одржано  17.03. 2018. године у Основној школи „Иван Горан Ковачић“ Сонта   Пети  разред   Бојан Колунџија ОШ „Жарко Зрењанин“ Апатин Ђула Јовановић 83 II Марко Стиковић ОШ „Жарко Зрењанин“ Апатин Ђула Јовановић 79 III Лара Медић ОШ „Жарко Зрењанин“…

Резултати окружног такмичења „Читалићи кликераши 2018“.

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

РЕЗУЛТАТИ  ОПШТИНСКО ТАКАМИЧЕЊА ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ које је  одржано  11.03. 2018. године у Основној школи „Младост“ Пригревица   Седми разред   ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА раз. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА БРОЈ БОДОВА ОСВОЈЕНО МЕСТО Марко Стојановић VII Александра Шимон 89 II Мина Вукоман…

Резултати окружног такмичења „Читалићи кликераши 2018“.

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

које је  одржано  17.03. 2018. године у Основној школи „Младост“ Пригревица   Пети  разред Борис Табароши – III место Наставник : Бојана Павић   Шести разред Невена Медић – II место Милош Браун – III место Наставник : Бојана Павић    …

РЕЗУЛТАТИ  ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

које је  одржано  10.03. 2018. године у Основној школи „Петро Кузмјак“ Руски Крстур   Шести разред Теодора Михајлов – ПОХВАЛА Наставник : Весна Чортан   Седми разред Уна Добријевић – ПРВА НАГРАДА ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ Наставник : Весна Чортан Никола Поповић…

Додела диплома награћенима на Општинском такмичењу ''Читалићи 2018''

Додела диплома награћенима на Општинском такмичењу “Читалићи 2018“

У петак, 9. марта у библиотеци Основне школе подељене су дипломе и књиге најуспешнијим ученицима и њиховим менторима у досадашњем такмичењу “Читалићи 2018.“ Све присутне је поздравила  и дипломе и књиге ученицима поделила директорка Школе, Нада Здравковић Затим је присутне поздравила и…

Општинско такмичење из шаха

Општинско такмичење из шаха

На Општинском такмичењу из Шаха које је одржано у Основној школи, следећи ученици су се пласирали дање за Окружно такмичење које ће се одржати 17. марта. Девојчице Анђела Лугоња  IV 2 Александар Кустор  IV 2 Милица Гојић  V 3 Наћа Бараћ  VI 5 Дечаци Лука…

РЕЗУЛТАТИ  ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Резултати са Општинског такмичења из математике

ТРЕЋИ   РАЗРЕД 1. место –  НАПИЈАЛО ЂОРЂЕ  3-6    ментор Силвана Штулић 2. место –  ШАКИЋ МИЛА  3-6   ментор   Силвана Штулић 3. место –  МИЛАДИНОВИЋ АЛЕКСАНДРА  3-5  ментор Обрадовић Мирјана Похвале 1. ШТИКОВАЦ  МИЛА  3-4  ментор  Анка Миланко 2.МИНА   МИТИЋ  3-2  ментор Јелена Родић 3.НИКОЛА …

Упишите шта тражите и притисните лупу за претрагу

Shopping Cart